19.09.2011 - 17:07
Seolto A1 speelde zaterdag een moeizame wedstrijd tegen de Fendert A1.Niet zozeer omdat De Fendert nu zo'n goede tegenstander was maar vooral omdat het onnodig achter de feiten aanliep en niet slim voetbalde.
Dat je dan door een concentratie-fout van keeper Jeroen Eikelenboom op een 0-1 achterstand komt en de hele 1e helft geforceerd probeert om deze achterstand om te buigen deed de wedstrijd geen goed. Seolto speelde slordig, de balsnelheid te laag en het veld werd niet goed breedgehouden. De spitsen waren slecht aanspeelbaar en als je dan weet dat je het wedstrijdje toch wel gaat winnen omdat er maar 1 ploeg was die aan deze wedstrijd deelnam.
De 2-1 rust-stand gaf toch meer rust en de 2e helft werd er iets beter gespeeld en liepen we o.a. door 2 penalties van Sebastiaan uit naar 6-1. Helaas zullen we deze competitie vaker van dit soort tegenstanders treffen die enkel met de nodige inzet de score zo laag mogelijk proberen te houden. Zaak is om ons daar beter tegen te wapenen en de wedstrijd eerder zien te beslissen. Volgende week uit naar DSE ook nog ongeslagen in deze competitie.
Frank van der Weijde